niedziela, 15 września 2013

Prolog

Narracja (Lila)
Prolog
Żywiołem tym, tam nie słychać już słów,
nikt nie zapyta jej jaki życia sens.
Extazy czas niech trwa, niech trwa
bez końca po biały dzień
nie ważne z kim i gdzie, noc skończy się
(Five Colors – Plastikowa)

Seks – dawniej niewiele się o nim mówiło, był raczej tematem tabu, takim którego nie należy poruszać bo bywa kłopotliwy. Teraz wydaje się być wszechobecny, spotkać go możemy w książkach, czasopismach, w telewizji, na plakatach i bilbordach, jest obecny nawet w szkołach, dzieci uczą się o nim na lekcjach z „przygotowania do życia w rodzinie”. W dzisiejszych czasach rzadko która kobieta spąsowieje pod wpływem pytania dziecka dotyczącego jego pochodzenia, niewielu ojców odprawi syna z kwitkiem, gdy ten zapyta o sposoby zabezpieczania przed niechcianą ciążą.
Na seks można spoglądać z różnych stron, w zależności od potrzeby, poglądów, pragnień, powinien być elementem życia, odskocznią od rutyny, uzupełnieniem codzienności. A jak jest naprawdę? Różnie…

Dla jednych jest on wyrazem miłości, spełnieniem, czymś naprawdę pięknym i wyjątkowym, przeznaczonym tylko i wyłącznie dla tej drugiej połówki, jest sferą, do której nikt inny nie ma wstępu. Ludzie ci często czekają z pierwszym razem aż do ślubu. Kobiety oddają swój wianek dopiero mężowi. Poświęcają się, walczą z popędem, kontrolują się.
Inni twierdzą, ze seks jest dobrą zabawą, że nie musi wiązać się z miłością, że może być wyrazem innych uczuć, jak na przykład pożądanie, czy fascynacja. Ludzie ci miewają kilku partnerów seksualnych w swoim życiu, nie traktują pójścia z kimś do łóżka jako czegoś wiążącego. Dla nich to przyjemność, potrzeba którą zaspokajają.
Są też tacy, którzy przy pomocy seksu pracują, zarabiają na nim pieniądze. Swoje ciało traktują jako swego rodzaju narzędzie i robią dobrą minę do złej gry. Obnażają się oni przed obcymi, pokazują swoją najintymniejszą stronę… Czy sprawia im to przyjemność? A może robią to z konieczności?
Wyobraźcie sobie siebie jako przedstawiciela każdej z tych grup, zastanówcie, dlaczego postępujecie tak, a nie inaczej, znajdźcie przyczyny, odkryjcie skutki.
Czy któraś z tych grup ludzi jest lepsza? Może którąś należałoby nagrodzić? Czy jest taka, którą trzeba by potępić? Wydać osąd jest łatwo, jednak w momencie, gdy okazuje się on błędny, dużo trudniej go odkręcić…
W dużym, wygodnym łóżku, z pachnącą pościelą leżał nagi, przystojny mężczyzna, obejmował on ramieniem śliczną, drobną kobietkę. Ich ciała były rozgrzane, policzki czerwone, na twarzach malował im się wyraz błogości. Amanda oddychała niespokojnie i jakby od niechcenia rysowała jakieś znaki na klacie Aleksa.
– Dobrze mi było, wiesz? – przerwała ciszę kobieta.
– Mi też. – Mężczyzna pocałował ją we włosy.
– No co ty nie powiesz? – Amanda wsparła się na ramieniu i zrobiła zabawną minę do swojego wybranka.
Olek zrobił minę jakby nie wiedział, o co chodzi, kobieta korzystając z okazji usiadła mu na brzuchu, okrakiem i chwyciła za nadgarstki a potem przycisnęła je do poduszki, tuż ponad jego głową, tak by go unieruchomić. Biorąc pod uwagę masę i siłę mężczyzny, mógłby ją z siebie zdjąć jednym ruchem, nie zrobił tego jednak.
– Co robisz? – zapytał – Albo nie, nic nie mów, w ogóle się nie ruszaj, podziwiam widok.
– Olek! – zganiła go Amanda.
– No co? Prawdę mówię.
– Bo ty tylko o jednym myślisz – wyrzuciła mu kobieta zabawnie się przy tym irytując.
– To źle? – zapytał mężczyzna wyplątując się z rąk ukochanej. Teraz to on trzymał ją za nadgarstki. Wystarczył jeden ruch, by to ona znalazła się na łóżku, a on nad nią. Całował jej piersi, mostek, powoli schodził coraz niżej, na brzuch…
– Jesteś niemożliwy! – krzyknęła Amanda.
– Wiem – zgodził się z nią Aleksander łobuzersko się uśmiechając.

Fragment pochodzi z e-booka pt. "sex, Sex i jeszcze więcej SEXU!"
Link do opisu: Kliknij tutaj!
Link do pobrania: Kliknij tutaj!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz